Rozpočet stavby domu a stavebních prací

Individuální rozpočet stavby slouží k přesnému určení nákladů na danou stavbu, který se vyplňuje ve Slepém výkazu výměr Jelikož jsem pracoval ve stavebních firmách a stále s několika firmami spolupracuji, tak mohu velice přesně určit náklady za materiál i náklady za mzdy řemeslníků, vč. cen dopravy materiálů, režie firmy a zisku.

V případě vašeho zájmu mohu sehnat materiál přímo na vaši stavbu od nejlevnějšího dodavatele z vašeho okolí a popřípadě i relizační firmu či řemeslníky.

Stavba rodinného domu je nákladná záležitost a vždy se hodí profesionální rozpočet na stavbu rodinného domu.

Jedná se o individuální rozpočet hrubé stavby, rozpočet stavebních prací a podobně, díky kterým získáte kontrolu nad výdaji ohledně stavby dřív, než se do něčeho pustíte. Díky zkušenostem a odborným znalostem vás čeká profesionální přístup s veškerým přehledem a na základě těchto předpokladů získáte přesné řešení rozpočtu stavby rodinného domu.

Rozpočty ve stavebnictví jsou skvělým rádcem, díky kterému získáte přehled o cenách materiálů, nákladů na mzdy řemeslníků včetně dopravy a podobně. Nemůže se vám pak stát, že by vás někdo obelhal, protože budete mít kompletní přehled včetně konečných cen.

Stavba rodinného domu rozpočet vám usnadní manipulaci s financemi, které jsou určené na stavbu, a ohlídáte si všechny výdaje. Stavební rozpočet vám ušetří čas i peníze, a ještě můžete získat nejen nejlevnější materiál, ale i realizační firmy a řemeslníky.